Największe wygrane jackpota w kasynach online

Wyobraźmy sobie taki scenariusz. Siedzimy w wygodnym fotelu, w jednej ręce szklaneczka drogiego whisky, w drugiej myszka komputerowa, a przed naszymi oczami rozgrywa się emocjonująca gra na automacie. Naszym ulubionym automacie. Do wygrania progresywny jackpot w kwocie kilkunastu tysięcy euro i nagle na bębnach pojawia się zwycięska kombinacja. Właśnie wygraliśmy mnóstwo pieniędzy.

Przyjemna wizja, prawda? Gry z jackpotami zyskały ogromną popularność od pierwszego wprowadzenia ich do kasyn. Ludzie przyciąga możliwość jednorazowej wypłaty kilku a czasem nawet kilkunastu milionów! Nic dziwnego, chyba każdy z nas marzył o takich pieniądzach z nieba. Za takie kwoty można byłoby spełnić marzenia całej rodziny i sąsiadów.

Co to jest progresywny jackpot?

Progresywny jackpot to po prostu dodatkowa suma pieniężna, która jest do zdobycia w wybranych grach. Ta opcja została oddana dla użytkowników w wielu kasynach naziemnych i internetowych na całym świecie. Wielu developerów specjalizuje się w tworzeniu gier z jackpotem. Najczęściej progresywny jackpot występuje na slotach oraz niektórych grach stołowych.

Najważniejszym założeniem jackpota jest to, że możliwa wygrana rośnie z każdą grą, która została rozegrana na danym automacie. Powiedzmy, że Maria bawiła się przez jakiś czas na jednym z popularnych slotów. Pewna suma z jej rozgrywki trafia do ogólnej puli progresywnego jackpota. W ten sposób grosik do grosika i wychodzi niebagatelna wygrana – czasem nawet mała fortuna!

Największe jackpoty w kasynach online

1) Jon Heywood – 13,213,838.68 £

Jon Heywood, brytyjski żołnierz, 6 października 2015 roku, w ciągu jednej chwili stał się multimilionerem. Postawił 25 centów i zdobył rekordową wygraną w grze Mega Moolah od Microgaming – ponad 13 milionów funtów. 26-latek nie spodziewał się, że wygra fortunę. Mając taką sumę, można swobodnie planować, na co się ją przeznaczy. Jon jednakże powiedział, że rodzina zawsze stoi na pierwszym miejscu, więc pomógł swojemu choremu ojcu. ĄŻołnierz pragnął także wymienić swojego Fiata Punto na Bentleya.

2) Anonimowy Fin – 17,861,800 €

W tym przypadku również wystarczyło 25 centów, żeby zdobyć fortunę życia w grze od NetEnt pod tytułem Mega Fortune. Czterdziestolatek nawet nie przypuszczał, że jedno zagranie przyniesie mu jackpota, o którym ludzie marzyli od wielu lat.

3) Anonimowy Norweg 11,736,375 €

W 2011 roku pewien Norweg nie mógł zasnąć, więc pewnej bezsennej nocy, usiadł przed ekranem komputera i zagrał w słynnym kasynie Betsson w Mega Fortune (w tę samą grę, w której dwa lata później wygra Fin). Prawdopodobnie, kiedy wygrał jackpota i niebagatelną sumę prawie 12 milionów euro, jeszcze trudniej było mu zasnąć. Jak widać, wystarczy odrobina szczęścia, aby stać się milionerem.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*